logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Pralka Electrolux EWT1315 - diody i zero na wyświetlaczu, co oznacza?

KOALA 58 13 Cze 2008 18:49 3294 5
REKLAMA
  • #1 5242881
    KOALA 58
    Poziom 18  
    Posty: 302
    Pomógł: 25
    Ocena: 105
    Witam pralka jak w temacie .Po wybraniu programu wypompowuje wodę poczym świecą sie diody od zimnej wody,wyłączenia wirowania,a na wyświetlaczu wyświetla się zero co może być uszkodzone ?
  • REKLAMA
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #3 5245427
    schnauzerman
    Specjalista AGD
    Posty: 2295
    Pomógł: 277
    Ocena: 565
    Sprawdź pozycjoner bębna
  • REKLAMA
  • #4 5246017
    KOALA 58
    Poziom 18  
    Posty: 302
    Pomógł: 25
    Ocena: 105
    grzałka i pozycjometr sprawne
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #5 5247380
    schnauzerman
    Specjalista AGD
    Posty: 2295
    Pomógł: 277
    Ocena: 565
    Sprawdź szczotki silnika, połączenia w jego kostce
  • Pomocny post
    #6 5249718
    yrmark
    Poziom 20  
    Posty: 294
    Pomógł: 33
    Ocena: 133
    a może wszedłbyś w program serwisowy i odczytał tam kod błędu E .. , wcześniej na forum opisywałem w jaki sposób wchodzi się w program serwisowy bo tak to szukamy po omacku
REKLAMA