Witam pralka jak w temacie .Po wybraniu programu wypompowuje wodę poczym świecą sie diody od zimnej wody,wyłączenia wirowania,a na wyświetlaczu wyświetla się zero co może być uszkodzone ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam