logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Elektrolux/EWT 1050 -świeci dioda -pranie wstepne.

lexium 29 Wrz 2012 17:33 2859 4
REKLAMA
  • #1 11360510
    lexium
    Poziom 12  
    Posty: 40
    Pomógł: 1
    Ocena: 14
    Pralka Elektrolux EWT 1050. Po włączeniu pralki świeci dioda -pranie wstepne. Nie można uruchomić pralki. Po wyłączeniu pralki raz miga dioda prania wstepnego. Prosze o pomoc
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 11360707
    mrhari
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 7971
    Pomógł: 834
    Ocena: 3232
    lexium napisał:
    świeci dioda -pranie wstepne.

    Druga od góry? Jeśli tak to zamek, elektronika lub i jedno i drugie.
  • REKLAMA
  • #3 11361151
    lexium
    Poziom 12  
    Posty: 40
    Pomógł: 1
    Ocena: 14
    Jest to dioda 3 z prawej . Rząd przycisków poziomych . Po wyłączeniu pralki dioda ta miga raz i gasnie. Teraz także w rzędzie pionowym słabiej świeci dioda 1 oraz 5.
    Po nacisnięciu jakiegokolwiek przycisku bardzo słabo szybko migają pozostałe diody a po trzech szybkich mignięciach migaja one w okresie 1 sekundowym.
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #4 11361212
    peter falk
    Specjalista AGD
    Posty: 7549
    Pomógł: 1158
    Ocena: 3357
    Moduł komunikacji (ten pod przyciskami) - "trup" . Nic nowego.
    Zdjęcia poglądowe :) : https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic735634.html#3792577
    No chyba że E11 :
    lexium napisał:
    Teraz także w rzędzie pionowym słabiej świeci dioda 1 oraz 5.
    :?
    Ale nie sądzę :| .
  • #5 11361378
    lexium
    Poziom 12  
    Posty: 40
    Pomógł: 1
    Ocena: 14
    Dzięki za info i Pozdrawiam
    Temat zamykam
REKLAMA