Pralka Elektrolux EWT 1050. Po włączeniu pralki świeci dioda -pranie wstepne. Nie można uruchomić pralki. Po wyłączeniu pralki raz miga dioda prania wstepnego. Prosze o pomoc
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tamlexium napisał:świeci dioda -pranie wstepne.
lexium napisał::?Teraz także w rzędzie pionowym słabiej świeci dioda 1 oraz 5.