Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Joomla

AdamMmadA 15 Cze 2008 12:39 2925 3
  • #1 15 Cze 2008 12:39
    AdamMmadA
    Poziom 11  

Witam.Prosze o pomoc jak umieścić na stronie krok po kroku baner w postaci JPG żeby wyskakiwało okienko na stronie startowej?Pozdrawiam i z góry dziękuje.

0 3
  • #2 15 Cze 2008 13:35
    MarekPPN
    Poziom 35  

O ile pamiętam to w Joomla jest odpowiedni moduł do takiego zadania.
    W jakiej wersji posiadasz tego CMS-a?

0
  • #4 14 Lut 2009 08:43
    domkom
    Poziom 9  

Witam
    Po pewnym czasie użytkowania strony napodkałem sie na błąd w czasie ładowania strony www.accordion.cba.pl
    Został wyświetlony komunikat:

jtablesession::store failed
    DB function failed with error number 145
    Table './accordion_cba_pl/jos_session' is marked as crashed and should be repaired SQL=INSERT INTO jos_session ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES ( '85ec7e1d42e2e33c9f8fcb55d9d03510','1234547159','','0','1','1' )

Szukałem rozwiązania by zniknoł problem. Na forum cba.pl uzyskałem informacje że trzeby wyczyścić baze danych ( a mianowicie jos_session. Po kliknięciu wyświetlał sie czerwony komunikat
    Błąd

zapytanie SQL:

SHOW FULL FIELDS FROM `jos_session` ;

MySQL zwrócił komunikat:
    #145 - Table './accordion_cba_pl/jos_session' is marked as crashed and should be repaired )
    Kliknołem na tą kolumne i wyczyściłem ją za pomocą przycisku wyczyść. Pojawiło się teraz zielone okienko z informacja ze strony PHPMyAdmin gdzie dokonywałem tych wszystkich zmian.
    Ale zsrona nie odpaliła. Dalej sie nie wyświetla, lecz można sie zalogowac na panel administratora Joomls. Wcześniej było to niemożliwe.

Prosze o jakąś pomoc, informacje co zrobic aby strona działała prawidłowo.

0