W samochodzie VW Jetta 2003r. wersja US jest oryginalne radyjko z tape i cd. Radio jak przystało na US przestraja się na FM co 200kHz. Pytanie: czy za pomocą Vag 7... można to zmienić? Dodam że tak naprawdę to ta jetta wygląda na Borę. Pozdrawiam i zapraszam do wypowiedzi w temacie.