Hej,
w sprawie tego korka to sprawdzic trzeba kilka rzeczy (bo w końcu autko ma kilka latek

):
*sam korek trzeba sprawdzic czy sie cos z uszczelka nie porobilo
*przy pracującym silniku odkrecic i sprawdzic czy przedmuchy nie sa zbyt duze czy nie robi sie zbyt duze cisnienie ...
*same uszczelniacze tez sila rzeczy ulegaja zuzyciu ...
*raz zdarzylo mi sie ze mi pokrywa zaworow zaczela cieknac ... w serwisie zmieniali uszczelke ... ktora szlak trafil po miesiacu .... wymienilem na gwarancji jeszcze raz i teraz hula jak zloto bez problemow ... a samochod po pierwsze jest firmowy

, a po drugie ma juz na blacie 130 tys.