logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

ST3320620NS - zawieszanie się dysku, niepokojące wyniki SMART, co robić?

spinnaker 13 Lip 2008 12:30 1482 4
REKLAMA
  • #1 5338105
    spinnaker
    Poziom 32  
    Posty: 1540
    Pomógł: 188
    Ocena: 37
    Witam

    Nie sądziłem, że kiedyś będę musiał tutaj pisać ale "nigdy nie mów nigdy" jak to mówią.

    Obiektem jest jeden z moich dysków - systemowy Seagate 10 320GB. Ostatnimi czasy zaczął mi się wieszać przy używaniu ostatnio zapisanych plików na ostatniej partycji, może przez upały ale to byłoby dziwne bo cały czas idzie nawiew ze 120-tki. Dysk ma pare miesięcy dosłownie. System Vista HP SP1 64bit. To samo dzieje się na innych systemach.

    MHDD nie łykał mojego konfiga więc użyłem Victorii. Nieciekawie wygląda chociażby #5. Przy skanie dysku wiesza się właśnie pod koniec dysku co widać na załączonej fotce (sorka za jakość ale bez statywu robione).

    Podchodzi to już pod gwarę u Seagate'a na dzień dzisiejszy? W grę wchodzi przesyłka kurierem bo brałem z innego miasta więc musze być pewny.

    ST3320620NS - zawieszanie się dysku, niepokojące wyniki SMART, co robić?

    ----------------------------------------------------------------------
      ID      Name                   Value  Worst  Tresh     Raw    Health
    ----------------------------------------------------------------------
      1 Raw read error rate           116    100      6  106263318    •••••
      3 Spin-up time                   97     96      0        0     ••••
      4 Number of spin-up times        99     99     20     1025     ••••
      5 Reallocated sector count      100    100     36       19    •••••
      7 Seek error rate                81     60     30  157874452     ••••
      9 Power-on time                  97     97      0     2634     ••••
     10 Spin-up retries               100    100     97        0    •••••
     12 Start/stop count               99     99     20     1068     ••••
    187 Reported UNC Error            100    100      0        0    •••••
    189 High Fly Writes               100    100      0        0    •••••
    190 Airflow Temperature            61     52     45     39°C     ••••
    194 HDA Temperature                39     48      0     39°C     ••••
    195 Hardware ECC recovered         69     51      0  131536671      •••
    197 Current pending sectors       100    100      0        1    •••••
    198 Offline scan UNC sectors      100    100      0        1    •••••
    199 Ultra DMA CRC errors          200    200      0        0    •••••
    200 Write error rate              100    253      0        0    •••••
    202 DAM errors count              100    253      0        0    •••••
  • REKLAMA
  • Pomocny post
    #2 5338821
    BIGOLSEN
    Poziom 31  
    Posty: 1495
    Pomógł: 151
    Ocena: 45
    Dysk już ma bad sektory . Jeśli odczyt ten jest realny , to dysk na gwarancję . Obawiam się , że ten stan może się pogłębiać .

    Pozdrawiam .
  • REKLAMA
  • #3 5338891
    spinnaker
    Poziom 32  
    Posty: 1540
    Pomógł: 188
    Ocena: 37
    Transfer (ten na zielono) średnio idzie 50k-80k kb/s podczas testu aż do chwili zwiechy. Przy momentach, w których występuje zwolnienie na danym sektorze (kolor inny niż jasny szary) dysku spada nawet do 20000 kb/s.

    Jeszcze małe pytanko. Te bady są ale schowane pod tymi relokowanymi temu ich nie widać podczas testów np. HDTune itp. programami?

    W FAQ piszą, że gdy już relokuje sektory lepiej nie próbować naprawiać - więc nie próbować naprawiać tylko od razu słać?
  • REKLAMA
  • #4 5338908
    BIGOLSEN
    Poziom 31  
    Posty: 1495
    Pomógł: 151
    Ocena: 45
    Tu już nie ma się nad czym zastanawiać - Reklamacja .
    Jedyny kłopot to ten , że możesz dostać w zamian dysk naprawiany - Refurbished/Recertified . A z nimi w dalszym użytkowaniu bywa różnie .

    Pozdrawiam .
  • #5 5339002
    spinnaker
    Poziom 32  
    Posty: 1540
    Pomógł: 188
    Ocena: 37
    Z tym już się nie będę bawił, jutro kupuje jakiś nowy, nie mam ochoty czekać na powrót z gwary.

    Oki, dzięki za pomoc.
REKLAMA