W tej pralce muszą być wymienione łożyska żeby je wymienić trzeba rozebrać plastikowy zbiornik, który jak się okazuje jest sklejony na stałe ( nie rozbieralny). Czy ktoś ma jakiś skuteczny sposób by wymienić łożyska.
Z góry dziękuje.
Z góry dziękuje.