#1 5373535 24 Lip 2008 14:09 xds6 xds6 Poziom 10 Posty: 7 Autor tematu Post #1 5373535 24 Lip 2008 14:09 Witam , chciałbym się dowiedzieć czy obudowa 70 l do tego głośnika to nie za dużo , oczywiście w BR ?
#2 5373596 24 Lip 2008 14:28 Szymciosek Szymciosek Poziom 19 Posty: 342 Pomógł: 26 Ocena: 24 Pomocny post? (0) Post #2 5373596 24 Lip 2008 14:28 Na pewno jest z duża,
#3 5373659 24 Lip 2008 14:53 xds6 xds6 Poziom 10 Posty: 7 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #3 5373659 24 Lip 2008 14:53 a , jaki byś polecił w granicach tej ceny (tak do 150 zł) co ten i pod ten litraż ?
Pomocny post #4 5377316 25 Lip 2008 15:44 RAFi X RAFi X Poziom 29 Posty: 1360 Pomógł: 73 Ocena: 45 Pomocny post? (+1) Pomocny post Post #4 5377316 25 Lip 2008 15:44 25/80/1 8R wpasuje do tej obudowy, strić na 40Hz i będzie OK. Równie dobrze możesz do takiej obudowy wsadzić 30/120/1 i zestroić na 35Hz i będzie jeszcze lepiej.
#5 5382341 27 Lip 2008 11:56 xds6 xds6 Poziom 10 Posty: 7 Autor tematu Pomocny post? (0) Post #5 5382341 27 Lip 2008 11:56 dzięki wielkie