Witam.
Chciałbym zrobić sobie DIY na 2x20/80 i gdwt 12-19 tonsil. Konstrukcja BR, lecz mam problem niby winisd wylicza mi 72 L dla dwóch gdn'ów w jednej obudowie. Nie wiem czy to nie za dużo lub za mało. Jak sądzicie?
Chciałbym zrobić sobie DIY na 2x20/80 i gdwt 12-19 tonsil. Konstrukcja BR, lecz mam problem niby winisd wylicza mi 72 L dla dwóch gdn'ów w jednej obudowie. Nie wiem czy to nie za dużo lub za mało. Jak sądzicie?