mnich100 napisał: można to zrobić podłanczając magnetowid czy tam odtwarzacz do komputera poprzez karte telewizyjną a większość kart TV ma opcję nagrywania z tym że trzeba mieć szybki komputer bo w przeciwnym wypadku morze nienadąrzyć pakować i jakość obrazu będzie słaba lub też po załączeniu tej opcji będzie się zawieszał komputer. Powodzenia
Ja mam procesor 1,7 GHz, kartę graf. GeForce 64MB, podłaczałem przez kartę TV Pixel View PlayTV Pro (co prawda softem dołączonym do karty) i film po nagraniu się haczył....Znawcy mówią że trzeba mieć kartę graficzną z wejściem video, a najlepiej specjalna kartę do digitalizacji filmów analogowych, ale ceny takich kart liczone są w tysiącach zł....Dlatego firmy oferujące przegrywanie z VHS na DVD słono sobie liczą, np. 80 zł za godzinną płytkę