mam pytanie w jaki sposób można przegrać obraz z kasety na płytę DVD za pomocą komputera bez straty jakości obrazu? czy może muszę dokupić "coś" do komputera? pozdrawiam
możesz zainwestowac w karę video do zgrywania i obróbki filmów. Koszt ok. 1000 zł, jeśli zależy ci na b. dobrej jakości. A jeśli nie chcesz inwestowac wystarczy kabel USB, i dobry soft, np Adobe Premiere czy Pinnacle Studio. Na jakości dużo nie stracisz skoro jest już to nagrane w formacie Digital Video