Szukam pomocy: padl przetwornik cisnienie - miliampery, zakres 4-20 mA do wejscia analogowego plc, by 'oszukac' plc (bo wyswietla alarm w scada) potrzebuje zasymulowac 7.2mA do wejscia.Obliczylem rezystancje i zamierzam uzyc zewnetrznego zasilacza 24dc. Czy mi to zadziala? W przypadku wzrostu pradu spali mi pewnie wejscie?