Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic KX-TDA15 ogromna prośba.

01 Sie 2008 18:20 1493 4
  • Poziom 9  
    Witam

Zwracam sie do wszystkich z ogromna prosba o pomoc w podlaczeniu centralki KX-TDA 15, otoz generalnie chodzi mi o jakis przykladowy schemat albo opis, podlaczalem juz rozne centralki ale ta jest szok:))) nie wiem jak sie do tego zabrac, gdzie podlaczy przewody tel.wewnetrznych gdzie linie miejskie itd. w centralce mam tylko 6 gniazd RJ 45.

Z gory bardzo wszystkim dziekuje za pomoc.
  • Poziom 9  
    wielkie dzieki, juz sie czegos wiecej dowiedzialem w temacie podlaczenia, ale jeszcze jedno pytanko napewno banalne dla zorientowanych, ta centralke mam w podstawowej konfiguracji tzn.4 porty wewnętrzne hybrydowe, 2xBRI ISDN.
    Zeby podlaczyc zwykla linie miejska i 8 nr wewnetrznych musze dokupic moduly do tej centralki?????
  • Moderator - Telefony Stacjonarne
    A może zamien sobie na początek PSTN na ISDN.Czasem sa promocje za 1 PLN.
    Może byc taniej, a i funkcji przybędzie.
    Jesli porty są hybrydowe to można na nich uruchomić 2 tel na 1 porcie , ale jeden cyfrowy i jeden analog.
  • Poziom 15  
    Tracer2 napisał:
    Jesli porty są hybrydowe to można na nich uruchomić 2 tel na 1 porcie , ale jeden cyfrowy i jeden analog.

To nie jest prawda.
    Wiem, że na każdym porcie hybrydowym można podłączyć niezależnie 2 cyfrowe aparaty systemowe i jeden analogowy, czyli razem 3 urządzenia.