Witam.
Posiadam w domu internet dsl i mam zamiar to podzielic na jakas ilość osob.
POsiadam router LINKSYS BEFSRR82 v.2.
I teraz czy w nim moge jakos ustawić dobry podział masma chodzi mi zeby np z 4 mbit kazdemu obcinało polowe albo cos takiego na tym urządzeniu czy możę wgrać jakies inne oprogramowanie do niego?
Czy najlepiej postawić jakis serwer na linuchu? ale tego bym nie chciał...
Pozdr
Posiadam w domu internet dsl i mam zamiar to podzielic na jakas ilość osob.
POsiadam router LINKSYS BEFSRR82 v.2.
I teraz czy w nim moge jakos ustawić dobry podział masma chodzi mi zeby np z 4 mbit kazdemu obcinało polowe albo cos takiego na tym urządzeniu czy możę wgrać jakies inne oprogramowanie do niego?
Czy najlepiej postawić jakis serwer na linuchu? ale tego bym nie chciał...
Pozdr