Witam,
Pękła mi obudowa w żelazku. Żelazko jest sprawne, grzeje, lecz nie da się prasować przy użyciu pary, gdyż przecieka. Byłem w kilku punktach w poszukiwaniu obudowy.... niestety, bez szans. Czy zostaje mi tylko autoryzowany serwis?
Pękła mi obudowa w żelazku. Żelazko jest sprawne, grzeje, lecz nie da się prasować przy użyciu pary, gdyż przecieka. Byłem w kilku punktach w poszukiwaniu obudowy.... niestety, bez szans. Czy zostaje mi tylko autoryzowany serwis?