logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie znaleźć obudowę do żelazka Siemens Slider Special Plus?

fos 01 Sie 2008 20:03 1586 2
REKLAMA
  • #1 5399468
    fos
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam,
    Pękła mi obudowa w żelazku. Żelazko jest sprawne, grzeje, lecz nie da się prasować przy użyciu pary, gdyż przecieka. Byłem w kilku punktach w poszukiwaniu obudowy.... niestety, bez szans. Czy zostaje mi tylko autoryzowany serwis?
  • REKLAMA
  • #2 5403369
    Muzgar
    Poziom 13  
    Posty: 123
    Pomógł: 4
    Ocena: 26
    Możesz spróbować pokleić jakimś dobrym klejem do plastiku.
  • #3 5405455
    fos
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Niestety.... Ukruszył się koniec zbiornika. Próbowałem wcześniej skleić różnymi specyfikami do plastiku odpornymi na działanie wysokiej temperatury. Bez rezultatu...
REKLAMA