witam mam problem z odchylaniem pionowym w TV DEAWOO DTL-25G7K mam tylko pol obrazu pol jest cimny .CEWKI odchylania sa dobre uklad scalony nowy elementy wspolpracujace sprawne gdzie szukac przyczyny prosze opomoc waldi644
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam