Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

becker 6021 prod - do mercedesa

wnęk 02 Sie 2008 17:51 3601 3
  • #1 02 Sie 2008 17:51
    wnęk
    Poziom 11  

mercedes kupiony z włoskiej firmy, bez radia a z przeróbką pod telefon , po którym zostały wysunięte dwa kabelki , zielony z czarnym paskiem i żółty z czarnym paskiem . Mam prośbę , z opisu ,, kablomania " to gniazdo A pin 1 i 2 , ale który gdzie to nie mam wiedzy . Drugie pytanie to czy ten/ prod .index02 / na naklejce kabla zasilania w tym aucie to kod ? Proszę o pomoc i pozdrawiam ...

0 3
  • #2 02 Sie 2008 19:07
    damiancz
    Moderator Radia Samochodowe

To który jest co trzeba sprawdzić jak rzeczywiście idą do złącza 1 i 2 w gniazdku ISO to :idea: :arrow: GALa występują tu impulsy , a lampa cofania po prostu pojawia się masa po włączeniu biegu wstecznego.

Kod nigdy nie był wydrukowany na radiu , owszem czasem ktoś napisze go pisakiem , długopisem czy wydrapie ;)

0
  • #3 04 Sie 2008 14:59
    wnęk
    Poziom 11  

na kablu z kostką zasilania w samochdzie jest fabryczna naklejka i pośród innych dat , numerów i oznaczeń jest napis /Prod . index 02 / , na radiu które gość dokupił też jest napis PROD , jaki to ma związek .? No i te dwa kabelki wysunięte z kostki zasilania co pisałem wcześniej . pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie...

0
  • #4 04 Sie 2008 19:44
    djlj24
    Spec od car audio

Radio BE6021 łączy się z samochodem za pomocą magistrali CAN. Jeżeli jej brakuje to wyświetli po 15 sekundach PROD. Z tego co pamiętam to złącze CAN jest w górnej kostce i tego trzeba poszukać w samochodzie. Zwykle CAN był prowadzony kablem białym i zielonym ale jaką kolorystykę zastosowali Niemcy w Mercedesie to nie wiem. Radio to nie ma kodu jako takiego a właśnie zabezpieczenie poprzez komunikację z komputerem pojazdu.
    Pozostaje pytanie czy samochód był okablowywany pod ten model radia bo jak nie to może szyny CAN nie być w złaczu. Łatwo to sprawdzić, jak występuje w złączu zasilania plus po stacyjce oraz podświetlenie to raczej CANa dla radia nie ma.

1
  Szukaj w 5mln produktów