Mam mały problem.
Musze wymienić filtr paliwa w moim VW POLO.
Patrzyłem po przewodach,ale nie ma na ich drodze filtru paliwa,gdyż wchodzą
one w ten aparat od wtrysku,więc filtr musi byś na pompce paliwowej.
Odkręciłem te obręcz plastikową,która trzyma pompkę,przekręciłem ją w lewo i pomalutku wyciągałem w górę.
Ale wyszła tylko góra z wężami a reszta dalej siedziała w baku.
Poruszałem palcami te pompkę i nie chciała wyjść.
I tu jest moje pytanie:
Czy ona ma jeszcze jakieś uchwyty na których się trzyma czy tylko sie zapiekła do baku i trzeba ją mocniej pociągnąć??
Musze wymienić filtr paliwa w moim VW POLO.
Patrzyłem po przewodach,ale nie ma na ich drodze filtru paliwa,gdyż wchodzą
one w ten aparat od wtrysku,więc filtr musi byś na pompce paliwowej.
Odkręciłem te obręcz plastikową,która trzyma pompkę,przekręciłem ją w lewo i pomalutku wyciągałem w górę.
Ale wyszła tylko góra z wężami a reszta dalej siedziała w baku.
Poruszałem palcami te pompkę i nie chciała wyjść.
I tu jest moje pytanie:
Czy ona ma jeszcze jakieś uchwyty na których się trzyma czy tylko sie zapiekła do baku i trzeba ją mocniej pociągnąć??