Witam, postanowilem otworzyc nowy watek, gdyz jesli uda sie to uruchomic to bedzie powazna konkurencja dla argosy
i uda sie uruchomic euroscana na laptopach nawet bez portow Rs232
przeszukujac siec znalazlem cos takiego
Link
sa to sterowniki do usb w dosie, udalo mi sie uruchomic pendrive`a w dosie na tych sterownikach.
w autoexec.bat dopisalem linijke do uruchomienia dosusb.com przy starcie a w config.sys device=c:/xxxxxx/usbdisk.sys
pendrive jest widoczny jako D
w samplach jest jakis plik w basicu ktory cos posyla do seriala w przejsciowce. moze ktos sprawdzi co ma pod reka jakas przejsciowke usb2com?
przeszukujac siec znalazlem cos takiego
Link
sa to sterowniki do usb w dosie, udalo mi sie uruchomic pendrive`a w dosie na tych sterownikach.
w autoexec.bat dopisalem linijke do uruchomienia dosusb.com przy starcie a w config.sys device=c:/xxxxxx/usbdisk.sys
pendrive jest widoczny jako D
w samplach jest jakis plik w basicu ktory cos posyla do seriala w przejsciowce. moze ktos sprawdzi co ma pod reka jakas przejsciowke usb2com?