Witam
Czy ktoś może podpowiedzieć.
Tv jak w temacie miał przepalona ścieżkę przy wtyku odchylania. Nie pamiętam jaki to był nr.pinu, w każdym bądź razie pierwszy tylko nie wiem czy od lewej czy prawej. Scieżkę odnowiłem, (płytka w okolicy pinu lekko zwęglona i zaczerniona) poprawiłem luty w tej okolicy i po załączeniu TV pozioma kreska na ekranie. Przed naprawą ścieżki był tylko punkt na ekranie. Sciągnąłem schemat z bazy, ale wielkie G. Schemat pocięty i na dodatek strony jeszcze poprzekręcane. Nie mam drukarki aby to wydrukować i poskładać a w tych warunkach jak jest w Schemat.pdf nie idzie nic wywnioskować. Może ktoś ma doświadczenie z ta marką i coś podpowie, co tam mogło walnąć. Z góry dzięki za pomoc
Ps.Sprawdzalem tez we wtyczce ale tam nic sie nie grzalo ani nie jest zaczernione
Czy ktoś może podpowiedzieć.
Tv jak w temacie miał przepalona ścieżkę przy wtyku odchylania. Nie pamiętam jaki to był nr.pinu, w każdym bądź razie pierwszy tylko nie wiem czy od lewej czy prawej. Scieżkę odnowiłem, (płytka w okolicy pinu lekko zwęglona i zaczerniona) poprawiłem luty w tej okolicy i po załączeniu TV pozioma kreska na ekranie. Przed naprawą ścieżki był tylko punkt na ekranie. Sciągnąłem schemat z bazy, ale wielkie G. Schemat pocięty i na dodatek strony jeszcze poprzekręcane. Nie mam drukarki aby to wydrukować i poskładać a w tych warunkach jak jest w Schemat.pdf nie idzie nic wywnioskować. Może ktoś ma doświadczenie z ta marką i coś podpowie, co tam mogło walnąć. Z góry dzięki za pomoc
Ps.Sprawdzalem tez we wtyczce ale tam nic sie nie grzalo ani nie jest zaczernione