Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

KV-29FQ85K a KV-29FQ85E, SONY, jaka jest różnica ?

krefcik83 26 Sie 2008 23:56 1206 3
  • #1 26 Sie 2008 23:56
    krefcik83
    Poziom 9  

Jak w temacie jaka jest różnica między tymi modelami chodzi generalnie o końcową literkę "E" a "K" w tym modelu, konkretnie chodzi mi o funkcje: i-clear, i-motion, i-black (polepszania obrazu) czy tym mogą się różnić że jeden ma a drugi nie ? czy jest to może różnica rocznika TV ? Szczerze mówiąc nie mogę nic na ten temat znaleźć za pomocą google mam katalog Sony(polski) 2003/2004 w którym występuje Sony KV-29FQ85K i on posiada te funkcje natomiast model z końcówka E nie występuje w tym katalogu a w sklepie Sony powiedzieli mi że nie mają pojęcia :( bardzo proszę o pomoc jeżeli ktoś jest zorientowany w tematyce

z góry dziękuje za pomoc

pozdrawiam

• #3 30 Sie 2008 17:38
    krefcik83
    Poziom 9  

Niestety nie uzyskałem żadnej odpowiedzi na forum może ktoś wie analogicznie jaka jest różnica z tego co mi wiadomo bardziej popularny model KV-29FX66E a KV-29FX66K ?

• #4 30 Sie 2008 19:42
    mirex
    Poziom 43  

To jest praktycznie to samo. Model E jest produkowany na rynki Europy Zachodniej. Model K to Europa Wschodnia, w tym Polska.
    Nie wiem gdzie chcesz to kupować, ale jeśli wybierzesz E to upewnij się, że ma menu w j. polskim. Chyba, że nie sprawia Ci to żadnej różnicy.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME