Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Głośniki firmy Monacor - co o nich sądzicie?

02 Wrz 2008 12:18 2555 7
  • Poziom 12  
    Czy ktoś słyszał i może powiedzieć o głośnikach tej właśnie firmy (Monacor). Dzięki za wszystkie sugestie.
  • Poziom 22  
    Atualnie to ta sama firma co IMG Stage Line, która niestety nie słynie z dobrej jakości... Kiedyś Monacor stał o kilka półek wyżej, teraz chyba raczej poszli w ilość nie jakość. Chodzi Ci o nowe głośniki czy używane??
  • Poziom 12  
    Chodzi o nowe głośniki wysokotonowe i zwrotnice. Posłużą do współpracy z głośnikiem Celestion K15T200.
  • Poziom 11  
    ja posaidam kolumny z dwoma basami "SP-38/300NEO" Monacora i jestem z nich zadowolony, ale jak zagrają te wysokie to niewiem, myślę że powinny zagrać dobrze :)

Pozdrawiam
  • Poziom 28  
    hmm w sumie to u nas do kina są IMG chyba mają z 6 lat może mniej i powiem szczerze że o ile wysokotonowy to jakiś żart to niskotonowy naprawdę daje radę.
  • Poziom 20  
    IrZa napisał:
    Czy ktoś słyszał i może powiedzieć o głośnikach tej właśnie firmy (Monacor). Dzięki za wszystkie sugestie.

Monacor nie produkuje żadnych głosnikow, tylko jest firma handlową sprzedającą produkty innych firm pod swoją nazwą. Niestety nie wiem jakie są to firmy, ktore produkuja dla nich głosniki.
  • Spec od akustyki
    Na pewno Tesla czyli TVM jakie inne to niewiem
  • Poziom 20  
    Sound Wave napisał:
    Na pewno Tesla czyli TVM jakie inne to niewiem

Tak TVM na pewno, bo jak byłem u nich w Valašské Meziříčí to mi się chwalili, że Monacor kupuje u nich głosniki.