Na wyświetlaczu po włączeniu pokazuje się
8 - - - - . Radio jest zablokowane. Pomóżcie je rozkodować. Dodam że nie ma tam żadnej pamięci, a kod jest zapisany w procesorze. Co z tym zrobić? Z góry dzięki.
8 - - - - . Radio jest zablokowane. Pomóżcie je rozkodować. Dodam że nie ma tam żadnej pamięci, a kod jest zapisany w procesorze. Co z tym zrobić? Z góry dzięki.