Mam radiówke z koncówką RP-SMA i łączem 6144kbps [6Mb] . Chcialbym to łącze podzielic na 6 osob tak aby 4 osoby mialy po 1 mega a dwie osoby razem 2 mega (wifi- 2laptopy) . Moge wykonac cos takiego jak? :
1. radiowke podlaczam pod router z wifi i tam ustawiam aby dwa IP mialy 2 mega;
2. do routera podlaczam switch i od switcha daje 4 kable do 4 osob i tam ustawiam aby kazda miala po 1 mega
Chcialbym uniknąc systuacji z serwerem - zeby go poprostu niebylo. Jaki mi jest potrzebny sprzęt? i jak to wszystko dokładnie podłaczyc? Jesli jest cos niejasne to pytajcie sie. Prosze o w miare szybką pomoc.
1. radiowke podlaczam pod router z wifi i tam ustawiam aby dwa IP mialy 2 mega;
2. do routera podlaczam switch i od switcha daje 4 kable do 4 osob i tam ustawiam aby kazda miala po 1 mega
Chcialbym uniknąc systuacji z serwerem - zeby go poprostu niebylo. Jaki mi jest potrzebny sprzęt? i jak to wszystko dokładnie podłaczyc? Jesli jest cos niejasne to pytajcie sie. Prosze o w miare szybką pomoc.