Co jest dziwnego w tej głowicy bo w normalnej montowanej w tym odbiorniku wycinasz C306-12p i C315-18p i po zawodach ale przypominam sobie ze faktycznie gdzieś czytałem post na temat innej głowicy montowanej w Kasprzakach tylko nie pamiętam czy to było na Elektrodzie jak coś znajde to podrzucę przejżyj starsze posty