Mój problem to wyłączająca się pralka po praniu zasadniczym.
Ale po kolei zwarcie na pompce i wypalony triak i opór. Wymieniłem
obie te części i był osmolony rejon Vipera 20A wymieniłem go i
kondensatory koło niego. A teraz pralka pierze za pranie zasadnicze
a gdy się ono skończy powinno nastąpić pompowanie i odwirowanie pralka się wyłącza i wyświetlacz gaśnie tak jakby był już koniec.
Proszę o pomoc.
Dodano po 4 [godziny] 25 [minuty]:
Czy istnieje możliwość dostępu do schematu programatora wewnętrznego.
Jak by ktoś wiedział lub miał do mojej to byłbym bardzo wdzięczny.
Nikt nie wie co to za problem.
Kochani pomóżcie bo utonę w brudach.
Ale po kolei zwarcie na pompce i wypalony triak i opór. Wymieniłem
obie te części i był osmolony rejon Vipera 20A wymieniłem go i
kondensatory koło niego. A teraz pralka pierze za pranie zasadnicze
a gdy się ono skończy powinno nastąpić pompowanie i odwirowanie pralka się wyłącza i wyświetlacz gaśnie tak jakby był już koniec.
Proszę o pomoc.
Dodano po 4 [godziny] 25 [minuty]:
Czy istnieje możliwość dostępu do schematu programatora wewnętrznego.
Jak by ktoś wiedział lub miał do mojej to byłbym bardzo wdzięczny.
Nikt nie wie co to za problem.
Kochani pomóżcie bo utonę w brudach.