✨ Problem dotyczy wyłączenia automatycznego uruchamiania Windows Media Player podczas odtwarzania muzyki w przeglądarce internetowej. Rozwiązania obejmują zmianę domyślnego odtwarzacza multimedialnego lub modyfikację rejestru systemowego, np. usunięcie klucza HKEY_LOCAL_MACHINESoftwareMicrosoftMediaPlayer w systemie Windows XP. Można także spróbować dezaktywować Windows Media Player poprzez "Dodaj/usuń programy" w panelu sterowania, odznaczając składnik systemu Windows Media Player. Całkowite usunięcie programu jest trudne, ale możliwe przez usunięcie plików i wpisów rejestru. Autor ostatecznie potwierdził, że usunął program całkowicie.