Witam
Mam taka strukture sieci:
(X) - DSL ( modem TPSA )
.
.
.
BM-500--->WLAN WAP-1966 <---> WL-5450AP( jako klient )--->LAPTOP
BM-500: konfiuracja jako server DHCP i manager pasma. Kompy dodane do grupy adreses. Skonfigurowane Policy.
WAP-1966: AP (Infrastructure)
Problem objawia sie w nastepujacy sposob:
- po podlaczeniu WL-5450AP jako klilenta na laptopie nie ma netu. Laptop pobiera IP z BM-500 i pingi ida na bramke bez problemu, ale wszystko zachowuje sie jakby braka(BM500) nie puszczala ruchu poza siec wewnetrzna.
Nie mam juz pomyslow co moze byc tego powodem.
Laptop po podlaczeniu bezposrednio do sieci ( z pominieciem WL-5450AP ) dziala bez problemu.
Moze ktos spotkal sie juz z podobnym problemem.
Pozdro
Mam taka strukture sieci:
(X) - DSL ( modem TPSA )
.
.
.
BM-500--->WLAN WAP-1966 <---> WL-5450AP( jako klient )--->LAPTOP
BM-500: konfiuracja jako server DHCP i manager pasma. Kompy dodane do grupy adreses. Skonfigurowane Policy.
WAP-1966: AP (Infrastructure)
Problem objawia sie w nastepujacy sposob:
- po podlaczeniu WL-5450AP jako klilenta na laptopie nie ma netu. Laptop pobiera IP z BM-500 i pingi ida na bramke bez problemu, ale wszystko zachowuje sie jakby braka(BM500) nie puszczala ruchu poza siec wewnetrzna.
Nie mam juz pomyslow co moze byc tego powodem.
Laptop po podlaczeniu bezposrednio do sieci ( z pominieciem WL-5450AP ) dziala bez problemu.
Moze ktos spotkal sie juz z podobnym problemem.
Pozdro