Witam, jest to pierwszy mój post na forum - podzielę się moim doświadczeniem:
Mam BM 500 i Ap D-link a na nim ok 10 użytkowników.
Na BM-ce każdy po równo.
Po wczorajszym olśnieniu zapusciłem lokalnie FTP-a - i transwer przy duzym pliku dobry. Sprawdzam internet - problem.
Co jest grane - po nieprzespanej nocy i testach zrobiłem tak:
Wpisałem IP z Ap D-Linka do adresów BM-ki, i zakładce Policy umieśiłem na 1 miejscu - serwice any, bez zadnych regółek.
Mam wrażenie że problem z niskimi transwerami z internetu się rozwiązał.
P.S. Mam drugiego AP-ka a na nim 2 osoby - tu nie musiałem robić takich czarów - nie wiem od czego to zależy.
Pozdrawiam !!!
Mam BM 500 i Ap D-link a na nim ok 10 użytkowników.
Na BM-ce każdy po równo.
Po wczorajszym olśnieniu zapusciłem lokalnie FTP-a - i transwer przy duzym pliku dobry. Sprawdzam internet - problem.
Co jest grane - po nieprzespanej nocy i testach zrobiłem tak:
Wpisałem IP z Ap D-Linka do adresów BM-ki, i zakładce Policy umieśiłem na 1 miejscu - serwice any, bez zadnych regółek.
Mam wrażenie że problem z niskimi transwerami z internetu się rozwiązał.
P.S. Mam drugiego AP-ka a na nim 2 osoby - tu nie musiałem robić takich czarów - nie wiem od czego to zależy.
Pozdrawiam !!!