logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Niskie transfery internetowe na BM 500 z AP DWL-900 AP+ - jak poprawić?

_Mar_Ko 01 Lut 2007 10:04 686 0
REKLAMA
  • #1 3513984
    _Mar_Ko
    Poziom 1  
    Posty: 1
    Witam, jest to pierwszy mój post na forum - podzielę się moim doświadczeniem:
    Mam BM 500 i Ap D-link a na nim ok 10 użytkowników.
    Na BM-ce każdy po równo.
    Po wczorajszym olśnieniu zapusciłem lokalnie FTP-a - i transwer przy duzym pliku dobry. Sprawdzam internet - problem.
    Co jest grane - po nieprzespanej nocy i testach zrobiłem tak:
    Wpisałem IP z Ap D-Linka do adresów BM-ki, i zakładce Policy umieśiłem na 1 miejscu - serwice any, bez zadnych regółek.
    Mam wrażenie że problem z niskimi transwerami z internetu się rozwiązał.
    P.S. Mam drugiego AP-ka a na nim 2 osoby - tu nie musiałem robić takich czarów - nie wiem od czego to zależy.
    Pozdrawiam !!!
  • REKLAMA
REKLAMA