Witam, opisze mój problem.
Karta PC#1 - tutaj podłączony jest internet z sieci osiedlowej (adres pobierany automatycznie lecz z moich obserwacji jest to za każdym razem ten sam adres)
Karta PC#2 - karta która ma posłużyć do połączenia PC z Laptopem i jednoczesnego udostępnienia mu internetu
Karta lap#1 - karta która ma posłużyć do połączenia Laptopa z PC i jednoczesnego dzierżawienia internetu z PC
Mam w mieszkaniu 2 komputery, stacjonarny i laptop. Do stacjonarnego (wyposażonego w 2 karty sieciowe) mam podpięty internet z sieci osiedlowej, poprzez skrętke. Chciałbym podpiąć laptop do stacjonarnego tak aby w laptopie też można było korzystać z internetu. Teraz pytanie jak skonfigurować karty sieciowe na komputerach by i na PC'cie i na laptopie był internet i wszystko działało.
Pozdrawiam
Karta PC#1 - tutaj podłączony jest internet z sieci osiedlowej (adres pobierany automatycznie lecz z moich obserwacji jest to za każdym razem ten sam adres)
Karta PC#2 - karta która ma posłużyć do połączenia PC z Laptopem i jednoczesnego udostępnienia mu internetu
Karta lap#1 - karta która ma posłużyć do połączenia Laptopa z PC i jednoczesnego dzierżawienia internetu z PC
Mam w mieszkaniu 2 komputery, stacjonarny i laptop. Do stacjonarnego (wyposażonego w 2 karty sieciowe) mam podpięty internet z sieci osiedlowej, poprzez skrętke. Chciałbym podpiąć laptop do stacjonarnego tak aby w laptopie też można było korzystać z internetu. Teraz pytanie jak skonfigurować karty sieciowe na komputerach by i na PC'cie i na laptopie był internet i wszystko działało.
Pozdrawiam