logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Gdzie znaleźć wiązkę kabli z kostką do modułu Polar LTS 885 mod. 1000 G?

Mirekjm 20 Paź 2008 20:41 1277 3
REKLAMA
  • #1 5651656
    Mirekjm
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam

    Szukam wiązki kabli wraz z kostką do modułu
    mod. 1000 G
    REMCO 5010
    Wiązka może być obcięta, najbardziej zależy mi na kostce która nasuwa się na moduł

    Pozdrawiam JM
  • REKLAMA
  • #2 5652106
    cezet
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 7549
    Pomógł: 718
    Ocena: 1405
    Jak chcesz możesz polutować:
    MOT -zielony
    N -brązowy
    TACO 01 -żółty
    TACO 02 -żółty
    FASE -czarny
    A -różowy
    B -niebieski
    D -czerwony
    COM -żółty
    COM -szary
    POT -szary
  • REKLAMA
  • #3 5652915
    Mirekjm
    Poziom 2  
    Posty: 2
    Witam

    Nie chciałbym być nieuprzejmy, ale Twoja podpowiedź dziwi mnie
    bardzo :!:

    Nie "odkryję Ameryki" jak powiem, że urządzenie takie jak pralka z reguły pracuje w środowisku o podwyższonej wilgotności (łazienka, pralnia) i mówienie, aby w ten sposób połączyć aż 12 kabli to jest nic innego jak świadome narażanie kogoś na porażenie lub przy zwarciu - na pożar (nie da się tego wykluczyć)
    Takie podejście do sprawy "na skróty" z reguły źle się kończy.

    PS a propos, gdzie zgubiłeś jedno przyłącze :?:
  • #4 5653116
    schnauzerman
    Specjalista AGD
    Posty: 2295
    Pomógł: 277
    Ocena: 565
    Mirekjm napisał:
    Witam

    Nie chciałbym być nieuprzejmy, ale Twoja podpowiedź dziwi mnie
    bardzo :!:

    Nie "odkryję Ameryki" jak powiem, że urządzenie takie jak pralka z reguły pracuje w środowisku o podwyższonej wilgotności (łazienka, pralnia) i mówienie, aby w ten sposób połączyć aż 12 kabli to jest nic innego jak świadome narażanie kogoś na porażenie lub przy zwarciu - na pożar (nie da się tego wykluczyć)
    Takie podejście do sprawy "na skróty" z reguły źle się kończy.

    PS a propos, gdzie zgubiłeś jedno przyłącze :?:

    Rzeczywiście, Ameryki nie odkryjesz, po Twojej odpowiedzi widać że masz bardzo słabą orientację w temacie, musisz pamiętać że wszystkie połączenia stałe (takie jak np. lutowane) są bardziej bezpieczne niż wszelkie wtyczki gdzie mogą występować przerwy , iskrzenia itp. Kolega cezet podaje Ci rozwiązanie zastępcze z którego możesz skorzystać w przypadku jeżeli nie znajdziesz oryginalnej wtyczki lub wiązki. Jeżeli nie chcesz lub nie potrafisz z tej rady skorzystać to nie, ale nie pisz bzdur o porażeniach, zwarciach i pożarach.
REKLAMA