Witam mam Pioneera DEH-P5800MP problem jest taki że niemogę go załączyć. Okazało się że jak włoże płytę CD to radio się załącza i działa tylko rolka do podgłaszania. Próba wyłączenia radia z zasiłania nic nie dała, nie reaguje na pilota.
Proszę o pomoc
Zmieniłem tytuł z: "Pioneer DEH P5800MP problem z panelem" Regulamin p. 11. [TW]
Proszę o pomoc
Zmieniłem tytuł z: "Pioneer DEH P5800MP problem z panelem" Regulamin p. 11. [TW]