Czesc wszystkim
Szukam informacji na temat sposobu wykorzystania funcji printf,scanf,putchar,getchar w moich programach w WinAVR np dla ATmega16. Jest troche postow na forum , ale ciezko mi do niektorych rzeczy dojsc. W jaki sposob, przykladowo zastosowac funkcje scanf i printf dla obslugi UARTa atmegi? Jak skojarzyc argumenty dla printf i scanf z bajtem odczytywanym i wysylanym przez UART? Czy mozna tez to zrobic wykorzystujac putchar i getchar?
Bede wdzieczny za podpowiedzi
pozdro
Szukam informacji na temat sposobu wykorzystania funcji printf,scanf,putchar,getchar w moich programach w WinAVR np dla ATmega16. Jest troche postow na forum , ale ciezko mi do niektorych rzeczy dojsc. W jaki sposob, przykladowo zastosowac funkcje scanf i printf dla obslugi UARTa atmegi? Jak skojarzyc argumenty dla printf i scanf z bajtem odczytywanym i wysylanym przez UART? Czy mozna tez to zrobic wykorzystujac putchar i getchar?
Bede wdzieczny za podpowiedzi
pozdro