Witam zaryzykuje nietypowe pytanie a w zasadzie prośbę. Otóż zaobserwowałem na innych forach system użyczania sprzętu (muzycznego) innym uzytkownikom którzy mieliby w planach zakupienie go. Otóż ja z pralka Amica mam ten problem że nabiera wode po czym wypuszcza. Wiem odrazu napiszecie ze do układ elektr. no ale chodziłem pytałem w serwisach mówiono mi że wydaje sie być ok. Pozatym znalazłem inne info o możliwości takiej usterki więc przeczyściłem wszelkie przewody, filtry itp. Dalej to samo. Układ kosztuje ponad 300zł więc sporo kasy zanim go kupię to mam pytanie:
Czy jest ktoś z Rzeszowa lub okolic kto pożyczyłby na kilka dni sprawny układ w celach określenia usterki?
Pozdrawiam
Czy jest ktoś z Rzeszowa lub okolic kto pożyczyłby na kilka dni sprawny układ w celach określenia usterki?
Pozdrawiam