Witam wszystkich.
Mam problem z pralką AMICA WMS 862. - nie moją , a szwagra.
Objaw : Po rozpoczęciu prania i napełnieniu wodą przedwcześnie wypuszcza wodę - np. przy starcie z programu 8 na programie 9 - wypuszcza. Na innych programie - to samo. Po obróceniu programatora - jeżeli zauważuło się wypyszczanie wody o 360 st. - objaw przeważnie mija. Czasami tez robi program prania poprawnie.
Sprawdzony wężyk hydrostatu. Był czysty i drożny. Wymieniony programator - bo tak ktos mu poradził - bez zmian. Zmieniony ostatnio hydrostat - dalej to samo. Czy ktoś ma jakieś sugestie.
Z góry dziękuje i pozdrawiam forumowiczóe z Elektrody.
Mam problem z pralką AMICA WMS 862. - nie moją , a szwagra.
Objaw : Po rozpoczęciu prania i napełnieniu wodą przedwcześnie wypuszcza wodę - np. przy starcie z programu 8 na programie 9 - wypuszcza. Na innych programie - to samo. Po obróceniu programatora - jeżeli zauważuło się wypyszczanie wody o 360 st. - objaw przeważnie mija. Czasami tez robi program prania poprawnie.
Sprawdzony wężyk hydrostatu. Był czysty i drożny. Wymieniony programator - bo tak ktos mu poradził - bez zmian. Zmieniony ostatnio hydrostat - dalej to samo. Czy ktoś ma jakieś sugestie.
Z góry dziękuje i pozdrawiam forumowiczóe z Elektrody.