Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Philips 22pfl5403d / sam się włącza

25 Nov 2008 15:49 8658 5
  • Level 2  
    Witam. Niedawno dokonałem zakupu Philipsa 22pfl5403d. Nastepnego dnia telewizor sam się włączył o godzinie 17:00 i tak jest niestety co dzień. Sprawdzałem ustawienia i wszystko powinno być w porządku, minutnik jest wyłączony. Ostatnio skasowałem zegarek, następnego dnia telewizor włączył się sam o godzinie 13:00 ...
    Co robić??? Z góry dziękuję za pomoc.
  • Level 40  
    Jeżeli został wyłączony przez odłączenie zasilania to włączy się automatycznie po przy ponownym dopływie energii. Wyłączając pilotem lub przyciskiem i jak będzie cały czas na czuwaniu i w między czasie elektrownia nie wyłączy napięcia to nie powinien sam się włączyć.
  • Level 17  
    Witam!
    Rozwiązanie jest jasne: WGRAĆ NOWY FIRMWARE.
    Na stronie Philipsa w dziale support problem był opisany, tkwił w błędzie firmware-u (oprogramowanie wewnętrzne)
    Quote:
    TCM21E 0.66
    Following issues were solved.
    TV startup itself every evening at around 6 pm.
    • TV is blocked and doesn't respond after initial installation

Ściągnij >>PLIK STĄD<< , rozpakuj na sformatowanego pendrivea USB, wyłącz TV podłącz pendrive pod port USB z tyłu telewizora i włącz go. Na ekranie pojawi się monit o wgranie nowego oprogramowania, wybierz TAK i czekaj. Nie wyłączaj pod żadnym pozorem TV zanim nie skończy. Na koniec, gdy poprosi, wyłącz go, wyjmij pendrive i włącz ponownie. Gotowe!
    Pozdrawiam!
  • Level 2  
    Po wgraniu nowego firmware'u problem znika, ale na parę godzin...

Nie wiem, co robić...?
    Może cierpliwie czekać, aż wejdzie jeszcze nowszy soft i wyeliminuje te błędy.

Jak ktoś ma pomysł- proszę dać znać.

POZDRAWIAM!
  • Level 16  
    sprawdź czy nie masz włączonego timera na godz 17