Po włączeniu kamera sama otwiera kieszeń. Każde jej zamknięcie kończy się tak samo - uparcie ją otwiera(z kasetą jak i bez). Stawiałem na zablokowany EJECT ale nic z tego - okazał się sprawny. I cóż to może być ?
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam