Witam
Mam problem kamerka Sony model ccd-TR717E samoczynnie otwiera kieszeń kasety .Podczas pracy jak również podczas filmowania i w stanie st-by..cykle wystepuja nieregularnie,raz czasami rzadziej raz bardzo czesto..miał ktos podobny problem??
pozdrawiam
Mam problem kamerka Sony model ccd-TR717E samoczynnie otwiera kieszeń kasety .Podczas pracy jak również podczas filmowania i w stanie st-by..cykle wystepuja nieregularnie,raz czasami rzadziej raz bardzo czesto..miał ktos podobny problem??
pozdrawiam