Witam
mam problem z pralką ardo s1000x inox .W trakcie prania bęben przestał się kręcić ,programator na każdym programie pobiera lub wypuszcza wodę ,silnik nie pracuję ,po otworzeniu pralki zauważyłem iż moduł elektroniczny jest przy fajczony przy jednej z kostek czy to jest przyczyną awarii, i czy mogło to pociągnąć za sobą inne podzespoły?Moduł jest oznaczony symbolem DMPU 10/33 R5 H7 NR fab..546020401,znalazłem na necie moduł odpowiadający nr. fabrycznym ,ale symbol się nie zgadza ( jest oznaczony h8) czy mogę go zastosować? lub ewentualnie jakiego zamiennika szukać ?
Dodano po 3 [minuty]:
ta buźka to 8 symbol H8!!!!
mam problem z pralką ardo s1000x inox .W trakcie prania bęben przestał się kręcić ,programator na każdym programie pobiera lub wypuszcza wodę ,silnik nie pracuję ,po otworzeniu pralki zauważyłem iż moduł elektroniczny jest przy fajczony przy jednej z kostek czy to jest przyczyną awarii, i czy mogło to pociągnąć za sobą inne podzespoły?Moduł jest oznaczony symbolem DMPU 10/33 R5 H7 NR fab..546020401,znalazłem na necie moduł odpowiadający nr. fabrycznym ,ale symbol się nie zgadza ( jest oznaczony h8) czy mogę go zastosować? lub ewentualnie jakiego zamiennika szukać ?
Dodano po 3 [minuty]:
ta buźka to 8 symbol H8!!!!