logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaki wzmacniacz stereo do 300 zł wybrać? Ranking modeli i opinie użytkowników

bodgan919 04 Gru 2008 16:42 1576 3
REKLAMA
  • #1 5817241
    bodgan919
    Poziom 10  
    Posty: 5
    Witam
    Mam pytanie poniewaz na allegro jest pelno wzmacniaczy do 300 zl, ale sa i te leprze i te gorsze. Jaki wzmacniacz jest najleprzy do tego przedzialu cenowego?
    pozdro
  • REKLAMA
  • #2 5817311
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5574
    Pomógł: 321
    Ocena: 144
    Najlepszy może nie, ale poszukaj NAD 3240PE, NAD 3020. Jeśli posiadasz małe zestawy głośnikowe, to te są warte polecenia.

    Dodano po 24 [minuty]:

    Najlepszy może nie, ale poszukaj NAD 3240PE, NAD 3020. Jeśli posiadasz małe zestawy głośnikowe, to te są warte polecenia.
  • REKLAMA
  • #3 5817549
    bodgan919
    Poziom 10  
    Posty: 5
    dzieki za odpowiedz . Ogulnie rzecz biorac chce kupic cala wieze ale wzmacniacz musze i tak kupic do gramofonu :) mam jeszcze jedno pytanie ale nie bede zakladal juz innego tematu . Co to jest za funkcja w wzmacniaczy "wybor wkladki gramofonowej"
  • #4 5820702
    przemo-lukas
    VIP Zasłużony dla elektroda
    Posty: 5574
    Pomógł: 321
    Ocena: 144
    Wkładki wykorzystują zjawisko indukowania się prądu w przewodniku przecinającym linie pola magnetycznego.
    Masz dwa rodzaje wkładek.
    MM (Moving Magnet) - z ruchomym magnesem i stałą cewką
    MC (Moving Coil) - z ruchomą cewką i stałym magnesem.
REKLAMA