#1 5882429 20 Gru 2008 19:25 toto80 toto80 Poziom 14 Posty: 208 Ocena: 13 Autor tematu Post #1 5882429 20 Gru 2008 19:25 Mam pytanko jaka największa karta Memory stick duo wchodzi do SE P800 ?,czy tylko 128mb ?
#2 5883585 20 Gru 2008 23:26 asfalt84 asfalt84 Poziom 16 Posty: 270 Pomógł: 22 Ocena: 4 Pomocny post? (0) Post #2 5883585 20 Gru 2008 23:26 tak maksymalna pamięć jaka wchodzi w ten telefon to 128mb
#3 6158681 16 Lut 2009 17:36 venomot venomot Poziom 11 Posty: 17 Pomógł: 1 Pomocny post? (0) Post #3 6158681 16 Lut 2009 17:36 ja mam ten sam problem i nie czyta mi nawet 32mb . gosc w servisie powiedzial ze p800 czyta tylko karty 16 mb...
#4 6159784 16 Lut 2009 20:30 Chris_W Chris_W Poziom 39 Posty: 8449 Pomógł: 384 Ocena: 1045 Pomocny post? (0) Post #4 6159784 16 Lut 2009 20:30 Może zależeć od wersji oprogramowania.
#5 6276508 13 Mar 2009 15:51 venomot venomot Poziom 11 Posty: 17 Pomógł: 1 Pomocny post? (0) Post #5 6276508 13 Mar 2009 15:51 oki dzieki bardzo bede dzialal cos dalej... pozdro
#6 6425380 17 Kwi 2009 16:04 venomot venomot Poziom 11 Posty: 17 Pomógł: 1 Pomocny post? (0) Post #6 6425380 17 Kwi 2009 16:04 karta dziala do 186mb:) czy cos takiego:) chodzi o to ze to ty memory stick duo:) a nie jak próbowalem memory stick PRO duo:) musi byc bez PRO i wszystko dziala:) pozdrawiam Dodano po 23 [sekundy]: tzn 128mb:) poprawka:)