logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

Jaka karta pamięci do Sony Ericsson K750 dla płynnego działania?

gruby28 05 Kwi 2007 15:41 1209 5
REKLAMA
  • #1 3755656
    gruby28
    Poziom 17  
    Posty: 320
    Pomógł: 5
    Ocena: 5
    tak jak w temaci potrzebuje konkretnej informacji jaką karte pamięci zastosowac w K750 żeby telefon chodził idealnie czy 512 albo wieksze tak żeby telefon sie nie blokował tylko chodził idealnie bez zarzutów za informacje bardzo dziekuje
  • REKLAMA
  • #2 3755681
    WHIZZ
    Poziom 11  
    Posty: 67
    Ocena: 2
    uważam że czy zastosujesz 512 czy 1 gb to nie zmieni faktu jak bedzie on pracował najlepiej orginalną sony pro duo co do pracy fona to moze zmienić softa???
  • REKLAMA
  • #3 3755690
    bsp1
    Poziom 14  
    Posty: 80
    Pomógł: 8
    Ja mam karte 1GB SanDiska i wszystko jest ok. Karty mniejsze tez nie sprawiaja problemu. Widzialem tez k750i, z karta 2GB i telefonik tez sobie dzialal, mial normalny fabryczny soft ca021, jednak kiedy ja wlozylem ja do siebie (tel z softem n035 - mod na w800) juz nie byl problem, tzn tel nie zostal wykryty. Innym razem wlozylismy 2GB do innej sztuki z softem ca021 i tez nie zostala wykryta.
    reasumujac, do 1GB wszystkie k750i i w800i beda ganiac, powyzej nie wiem, roznie bywa. Nigdy nie wnikalem w to czemu, wiec nawet nie pytaj;)

    pozdrawiam!
  • REKLAMA
  • #4 3755823
    lukmar
    Poziom 29  
    Posty: 987
    Pomógł: 163
    Ocena: 22
    producent zapewnia prawidłowe działanie telefonu przy k750i do 512 Mb a przy d750 do 1GB.
    Wyższe karty moga działać nie muszą. Wiadomo jest to nadciągnięte troche czyli do 1GB powinien chodzić ale przy większej ilości drobnych plików pewnie bedzie się zawieszał.
  • REKLAMA
  • #5 3806450
    x_LeNDo_x
    Poziom 13  
    Posty: 114
    Pomógł: 5
    Ocena: 4
    nawet na stronie sony pisze ze k750i obsluguje 2gb... :) sam takiej uzywam i jestem bardzo zadowolony


    ps. i dodam ze to karta sony firmowa za 80 zl (cena z 20 marca) :)
  • #6 3861411
    strikerbest
    Poziom 12  
    Posty: 64
    Pomógł: 1
    Ocena: 3
    Ja mam w swojej K750i 1GB i działa bez problemów. Zawieszanie zauważyłem tylko w przypadku dużych plików np: nagranie z dyktafonu ponad godzinnego wykładu. Wtedy odtworzenie nagrania i jego zatrzymanie zajmuje dużo czasu.
REKLAMA