tak jak w temaci potrzebuje konkretnej informacji jaką karte pamięci zastosowac w K750 żeby telefon chodził idealnie czy 512 albo wieksze tak żeby telefon sie nie blokował tylko chodził idealnie bez zarzutów za informacje bardzo dziekuje
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam