mam dziwny problem z tym odkurzaczem. Podczas odkurzania silnik zaczął wyć oraz bylo czuć swąd. Oddałem go do serwisu, wymieniono ponoć wirnik. Po powrocie do domu i uruchomieniu - po chwili ten sam efekt. Ponowna naprawa - ponowna wymiana wirnika. Dziś odebrałem, włączylem i po 5 min pracy to samo.Ręce opadają. Co jest?
Filtry czyściutkie, nadmienię że użytkuje go z filtrem wodnym (poziom wody nigdy nie przekraczał kreski na pojemniku)
Serwis chyba się załamie jak zaniosę go już po świętach
Filtry czyściutkie, nadmienię że użytkuje go z filtrem wodnym (poziom wody nigdy nie przekraczał kreski na pojemniku)
Serwis chyba się załamie jak zaniosę go już po świętach