Witam wszystkich serdecznie
mój pierwszy post dotyczy problemu który sam sobie narobiłem, chciałem zmienić włącznik światła, niestety okazało sie ze kable wychodzące ze ściany sa za krótkie , a mam położone panele i ciężko mi do nich dosięgnąć by zamontować je w włączniku. Gdy chciałem z powrotem zamontować stare spadła mi jakąś blaszka i nie mogłem juz nic zrobić.
Ze ściany wychodzi mi 7 kabelków, z dołu 2 niebieskie i 2 czarne a z góry 3 białe. włącznik ten jest od łazienki i toalety. w włączniku który kupiłem mam miejsce na podłączenie 6 kabelków taki najzwyklejszy pod tynkowy czy jakoś tak ?? jak mam to zrobić czy potrzebujecie jakiś innych informacji ?? jak połączyć te kabelki żeby wszystko działało prawidłowo
wiem ze strasznie namieszałem ale proszę o pomoc !!
mój pierwszy post dotyczy problemu który sam sobie narobiłem, chciałem zmienić włącznik światła, niestety okazało sie ze kable wychodzące ze ściany sa za krótkie , a mam położone panele i ciężko mi do nich dosięgnąć by zamontować je w włączniku. Gdy chciałem z powrotem zamontować stare spadła mi jakąś blaszka i nie mogłem juz nic zrobić.
Ze ściany wychodzi mi 7 kabelków, z dołu 2 niebieskie i 2 czarne a z góry 3 białe. włącznik ten jest od łazienki i toalety. w włączniku który kupiłem mam miejsce na podłączenie 6 kabelków taki najzwyklejszy pod tynkowy czy jakoś tak ?? jak mam to zrobić czy potrzebujecie jakiś innych informacji ?? jak połączyć te kabelki żeby wszystko działało prawidłowo
wiem ze strasznie namieszałem ale proszę o pomoc !!