Klimatyzację da się samemu zamontować do Lanosa ale wymaga to sporo wysiłku. Właśnie kupiłem z rozbitego cały komplet tj.
- chłodnicę z wentylatorami,
- chłodnicę klimy,
- sprężarkę (z łapą i napinaczem),
- przewody ciśnieniowe,
- parownik,
- panel sterowania nawiewem i klimą,
- wiązki elektryczne.
Wczoraj zamontowałem część mechaniczną (8 godz. pracy). Najtrudniej jest zamontować parownik w kabinie ale udało mi się to zrobić bez zdejmowania całej deski rozdzielczej. W przyszłą sobotę biorę się za elektrykę. Jak mi to wyjdzie to napiszę.