Witam serdecznie
Wiem, dla niektórych wyda sie to komiczne- ale postanowiłem założyć sam klimatyzacje w moim Daewoo Lanosie z 98 roku (wersja bieda). Postanowiłem rozpocząć przygodę od montażu parownika w kabinie. Ze względu na małe zaplecze warsztatowe postanowiłem tą operacje wykonać bez demontażu deski całej (a widziałem w internecie że jest to trudne ale wykonalne działanie). Korzystając wczoraj z okazji wykręciłem wszystkie śruby obudowy dolnej nawiewu, zdemontowałem wentylator i rezystor dmuchawy nawiewu. I byłoby dobrze gdyby nie to że przód obudowy zszedł bez problemu, a tył na czymś się trzyma. Próbowałem delikatnie odciągać plastik jednakże bez efektu. Z tego co wiem tam z tyłu skrzynki śrubek brak.
Ktoś wie jak to w całości zdemontować albo co może ewentualnie trzymać? W załączeniu zdjęcie ze wskazaniem w którym miejscu obudowa nie chce zejść
Prosze o pomoc i pozdrawiam
Wiem, dla niektórych wyda sie to komiczne- ale postanowiłem założyć sam klimatyzacje w moim Daewoo Lanosie z 98 roku (wersja bieda). Postanowiłem rozpocząć przygodę od montażu parownika w kabinie. Ze względu na małe zaplecze warsztatowe postanowiłem tą operacje wykonać bez demontażu deski całej (a widziałem w internecie że jest to trudne ale wykonalne działanie). Korzystając wczoraj z okazji wykręciłem wszystkie śruby obudowy dolnej nawiewu, zdemontowałem wentylator i rezystor dmuchawy nawiewu. I byłoby dobrze gdyby nie to że przód obudowy zszedł bez problemu, a tył na czymś się trzyma. Próbowałem delikatnie odciągać plastik jednakże bez efektu. Z tego co wiem tam z tyłu skrzynki śrubek brak.
Ktoś wie jak to w całości zdemontować albo co może ewentualnie trzymać? W załączeniu zdjęcie ze wskazaniem w którym miejscu obudowa nie chce zejść
Prosze o pomoc i pozdrawiam