proszę o podpowiedź na tematy związane z tą zamrażarką:
1.jaka moc elektryczna jest pobierana przez zamrażarkę?
2.jakie powinno być średnie zużycie energii w ciągu doby?
3.co może być przyczyną prawie ciągłej pracy w/w zamrażarki?
(uszczelki pokrywy są szczelne) temp. ok -25st.C
pozdrawiam
1.jaka moc elektryczna jest pobierana przez zamrażarkę?
2.jakie powinno być średnie zużycie energii w ciągu doby?
3.co może być przyczyną prawie ciągłej pracy w/w zamrażarki?
(uszczelki pokrywy są szczelne) temp. ok -25st.C
pozdrawiam