Witam Mam wyświetlacz graficzny Toshiba TLX-1741-C3B i myślalem o podłączeniu go pod port LPT PC-ta. Jako ze nie mam żadnego doświadczenia z wyświetlaczami LCD , nie wiem jak się do tego zabrać . Może koledzy mają jakiś pomysł bądz gotowe rozwiązania ?? Niżej zamieszczam foto wyświetlacza :
https://obrazki.elektroda.pl/100_1231833089.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/50_1231833220.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/100_1231833089.jpg
https://obrazki.elektroda.pl/50_1231833220.jpg