Witam.Mam Nokia 3310 i maly problem.Cos stalo sie z sluchawka(jezeli z kims rozmawiam slysze niewyrazna ochrypla rozmowe prawie nic nie mozna zrozumiec)Czy jest mozliwe zeby byl glosnik zepsuty?Prosze o rade.Pozdrawiam!
Czy wolisz polską wersję strony elektroda?
Nie, dziękuję Przekieruj mnie tam