Pralka polar SL 348 xw-problem polega na tym iż pralka nie chce się załączyć.Kontrolki świecą ,woda odkręcona wąż nie jest zagięty,a pralka nie reaguje na włączenie.Ostatnia naprawa pralki miała miejsce miesiąc temu i wymieniony został (a raczej jakoś naprawiony) włącznik drzwi wsadowych i sądzę że tu tkwi problem.Jeśli by ktoś mógł podpowiedzieć jak można sprawdzić na tzw.krótko (które przewody połączyć ze sobą)aby sie upewnić ,że włącznik jest dobry.Dziękuje za każdą podpowiedź.